Imprezy

Eventy

Imprezy integracyjne i firmowe

Przyjęcia urodzinowe

Dla dzieci i dorosłych

Wieczory kawalerskie

Atrakcja na wieczór panieński i kawalerski

Wirtualna rzeczywistość jest idealną atrakcją na każdego typu event

Czym jest Virtual Reality?

Wirtualna rzeczywistość (VR) to technologia, która dzięki goglom i kontrolerom pozwala „zanurzyć się” w świat cyfrowy. Pierwsze wrażenie jest niesamowite i zapierające dech w piersiach. W Fantomatyce można więc rysować w 3D, przetestować swoje umiejętności w ciężkich sytuacjach bojowych, zwiedzić każdy zakątek świata czy pokonać własne lęki, przechadzając się na wysokościach. Aplikacje dostosowane są do wszystkich kategorii wiekowych. Zmagania przyjaciół można podziwiać na przygotowanych ekranach i telewizorach full HD.

Dzięki najnowszym technologiom Fantomatyka proponuje swym gościom podróż do wirtualnego świata. W lokalu znajdują się trzy stanowiska kreujące VR, czyli wirtualną rzeczywistość. Najwyższej klasy sprzęt oraz ogromnej mocy komputery zapewniają rozrywkę na najwyższym poziomie.

Posiadamy szeroki pakiet aplikacji, które możemy dostosować pod wszystkie wymagania i gusta. Wirtualna rzeczywistość to nie tylko gry, ale również zapierające dech w piersiach doświadczenia i obrazy. 

Imprezy integracyjne i firmowe

Planujesz event firmowy? Fantomatyka to najlepsze miejsce na przeprowadzenie takiej imprezy!

Zapewnimy Wam integrację przez dobrą zabawę. Rywalizacja z wykorzystaniem wirtualnej rzeczywistości (i przy dobrym napoju chłodzącym) to idealne rozwiązanie na budowanie dobrych relacji w zespole.

  • Możemy zapewnić poczęstunek w formie kateringu
  • Istnieje możliwość przeprowadzenia gier integracyjnych w VR, np. kalambury w wirtualnej rzeczywistości lub rozbrajanie bomby
  • Istnieje możliwość ustalenia puli napojów do wykorzystania przez uczestników imprezy
  • Uczestnicy mogą otrzymać upominki w formie voucherów do Fantomatyki

W sprawie rezerwacji terminu prosimy kontaktować się pod adresem e-mail vr@fantomatyka.pl lub telefonicznie: 889 200 777.

Przyjęcia okolicznościowe

Organizujemy imprezy urodzinowe dla dzieci i dorosłych

Zaskocz gości i zaproś ich na prywatną imprezę w pierwszym takim lokalu w Trójmieście. Pozwól nam zorganizować dla ciebie nietypowe spotkanie rodzinne, oryginalne before party, czy wspaniałą atrakcję na wieczór panieński/kawalerski. Zadzwoń i zapytaj, co możemy dla was zrobić.


Urodziny dla dzieci

Po pierwsze: Wirtualna rzeczywistość
Po drugie: Konsole
Po trzecie: Planszówki
Po czwarte: DOBRA ZABAWA!

Czy VR to zabawa tylko dla jednej osoby?
Oczywiście, że nie! Na dużych ekranach widzimy obraz z „oczu” gracza, a kibicowanie i podpowiadanie jest również ekscytującą zabawą! Wystarczy powiedzieć, że nam się ciągle nie znudziło 🙂

Obsługa urodzin to dla nas czysta frajda. Najmłodsi będą mieli do dyspozycji cały lokal, każdy wybierze coś dla siebie.
Rodzicom możemy zaoferować pyszną kawę z zaprzyjaźnionej kawiarni. Rozgośćcie się w naszym lokalu, spotkajcie się w samym centrum miasta. Pozwól nam zapewnić twoim gościom niezapomniane przeżycia.

  • Latem można zorganizować grilla przed lokalem
  • Istnieje możliwość przeprowadzenia gier integracyjnych w VR, np. kalambury w wirtualnej rzeczywistości lub rozbrajanie bomby
  • Istnieje możliwość ustalenia puli napojów do wykorzystania przez uczestników imprezy
  • Uczestnicy mogą otrzymać upominki w formie voucherów do Fantomatyki
  • Jako dodatkową atrakcję możemy przygotować piniatę w dowolnym kształcie 🙂

W sprawie rezerwacji terminu prosimy kontaktować się pod adresem e-mail vr@fantomatyka.pl lub telefonicznie: 730 444 867.